pracownia

Jesteśmy dwuosobowym zespołem, który połączyło zamiłowanie do tworzenia wnętrz ponadczasowych i jednocześnie oryginalnych. Ponieważ różnią nas preferencje działania i specjalizacja w zakresie prowadzonych etapów, a łączy wrażliwość estetyczna i wspólna wizja pożądanego efektu, tworzymy zespół idealny, dopełniający się w kompleksowym procesie powstawania wnętrza.

Bardzo cieszy nas fakt, iż wzrasta świadomość społeczna i przekonanie o korzyściach płynących ze współpracy z architektem wnętrz.     Z pozycji osób, dla których kreowanie przestrzeni jest największą pasją, dokładamy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Pomimo gromadzonego z biegiem lat doświadczenia, każdy projekt jest nową siłą napędową i wyzwaniem, dla którego warto kształcić się i zgłębiać wiedzę. Uczestnicząc we wszystkich ważnych wydarzeniach światowego designu staramy się zapewniać usługę na najwyższym poziomie. Dynamicznie podążamy za nowymi trendami, nie zapominając o ponadczasowym duchu klasycyzmu. Umiejętność łączenia form, podziw dla nowoczesności i jednoczesny szacunek dla dotychczasowego dorobku pozwala nam kreować przestrzeń z charakterem.

Naszym celem jest spełnianie Państwa marzeń o idealnej do życia przestrzeni. Ponieważ świat jest pełen indywidualności, staramy się tworzyć wnętrza niepowtarzalne, odpowiadające osobistym potrzebom. Za priorytet każdego projektu stawiamy funkcjonalność, nienachalnie korespondującą z wyjątkową stylistyką. Realizacja tych założeń pozwala kreować miejsca na miarę osobowości.

Niezależnie od formy nawiązanej współpracy, nie bez znaczenia są dla nas możliwości budżetowe inwestora. Z jednakową starannością realizujemy nieskrępowaną finansami wizję przestrzeni, jak również podejmujemy wyzwanie tworzenia powierzchni minimalnej, niezbędnej do życia. Niezmiernie ważny w naszej ocenie jest także rzetelny przekaz w procesie przestawiania wizji, przy użyciu istniejącego i dostępnego wyposażenia. Nie mamy wątpliwości, że tylko projekt, który uda się w całości zrealizować stanowi sukces do którego wspólnie dążymy.